Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

CHILI STRĄK CHAOTIAN 20G

3,00 zł
Brutto
  • Składniki: papryka chili strąk Chaotian 100%
  • Produkt nie zawiera: antyzbrylaczy, barwników, cholesterolu, cukru, drożdży, GMO, jajek, konserwantów, nabiału, tłuszczy trans (utwardzanych)

Sposób pakowania:
Produkty w zależności od zamówionej gramatury pakujemy w różnej wielkości opakowania: papierowe doypack lub folia doypack. Przy dużych gramaturach worek jest zgrzewany lub wiązany. Opakowania doypack umożliwiają szczelne zamknięcie, co zabezpiecza produkt przed utratą jego właściwości. Wszystkie opakowania są dopuszczone do kontaktu z żywnością.

Ilość

Najczęściej stosuje się tę przyprawę do przygotowania specjałów w tradycyjnej chińskiej kuchni, która rozgrzewa i wzmaga apetyt. Kuchnia wzbogacona o chili to istna pikanteria, dużo ostrości i świetna propozycja dla osób, które lubią wyzwania. Najczęściej stosuje się ją do przygotowania różnego rodzaju pikantnych sosów, na przykład do pizzy. Strąki mogą stanowić także dodatek do pasty, makaronów czy sałatek i przystawek. Co ciekawe, świetnie współgrają z delikatnymi serami i wędlinami. Papryka chili w tej odmianie wzmacnia smak mięs, dodaje się ją do marynat i sosów, a także do kaszy czy ryżu. Papryka chili strąk Chaotian ze względu na swoją ostrość nie nadaje się do spożywania w całości. Należy odpowiednio ocenić ile można jej użyć do poszczególnych dań. Warto wiedzieć, że świetnie współgra z delikatnymi serami i wędlinami podkreślając ich smak i aromat.

Sposób przechowywania: przechowywać w suchym miejscu.

Informacja o alergenach: Na terenie zakładu produkcyjnego konfekcjonowane są orzechy ziemne i inne orzechy, soja, sezam, gorczyca, groch, zboża zawierające gluten, produkty zawierające dwutlenek siarki, laktozę, jaja oraz seler.

60 Przedmioty

Informacje:

Kraj pochodzenia
Chiny

Brak opinii użytkowników.