Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

MIODOKRZEW HONEYBUSH 50G


5,52 zł
Brutto
  • Składniki: honeybush
  • Produkt nie zawiera: antyzbrylaczy, barwników, cholesterolu, cukru, drożdży, GMO, jajek, konserwantów, laktozy, nabiału, oleju palmowego, tłuszczy trans (utwardzanych)

Sposób pakowania:
Produkty w zależności od zamówionej gramatury pakujemy w różnej wielkości opakowania: papierowe doypack lub folia doypack. Przy dużych gramaturach worek jest zgrzewany lub wiązany. Opakowania doypack umożliwiają szczelne zamknięcie, co zabezpiecza produkt przed utratą jego właściwości. Wszystkie opakowania są dopuszczone do kontaktu z żywnością.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Miodokrzew inaczej honeybush pochodzi z południowej Afryki. Z wysuszonych liści powstaje ziołowa herbata o specyficznym miodowym aromacie. Napar z miodokrzewu można podawać na ciepło z mlekiem i cukrem, dobrze smakuje podany zimno z sokiem owocowym i lodem. Herbatę mogą pić wszyscy, również kobiety w ciąży. Ponieważ susz jest bardzo drobny, do zaparzania najlepiej stosować papierowy filtr, ale jeśli nam nie przeszkadzają drobinki suszu pływające w herbacie możemy zastosować zaparzacze sitkowe.

Sposób przechowywania: przechowywać w suchym miejscu.

Informacje o alergenach: Na terenie zakładu produkcyjnego konfekcjonowane są orzechy ziemne i inne orzechy, soja, sezam, gorczyca, groch, zboża zawierające gluten, produkty zawierające dwutlenek siarki, laktozę, jaja oraz seler.

Brak opinii użytkowników.